Asker sevgiliye en güzel hediye hazırlama

İçiniz buruk olsa da ona zor anlarında sizi yanında hissedeceği hediyeler verebilir ya da hazırlayabilirsiniz. Size yardımcı olabilmek adına birkaç hediye fikri ekledik.

Erkek arkadaşın yurt dışında askerlik yapıyorsa, bu onun tatlı ve ikramlar için alışveriş yapamayacağı anlamına gelir. İşte böyle bir hediye kurtarmaya gelir. Ona tuzlu ve tatlı atıştırmalıklarla dolu bir bakım paketi göndereceksin.

Bu toplu çeşit kutusu, kurabiyeler, cipsler ve şekerlerle doludur. Bu paketi açar açmaz duyuları çok sevinecek ve hemen dalmak isteyecek! İster patlamış mısır, ister fıstık, kraker veya kurabiye özlemi isterse, bu mükemmel atıştırmalık kutusunda mevcuttur.

Erkek arkadaşınızın müfreze arkadaşları da muhtemelen bu güzelliklerden bazılarını almak isteyecektir!

Askere giden sevgiliye Fotoğraf hediyeleri

askere hediye

hediye askere

Askere gidecek sevgiliye hediye için şimdiden hazırlık yapın ona uzaktayken bakabileceği  bir resim göndermek, onun moralini yükseltmenin mükemmel bir yoludur. Sizin veya her birinizin birlikte bir fotoğrafı olabilir. Güzel bir çerçeveye koyduğunuzda çok daha özel bir hediye oluyor.

Bu mevcut fikir burada devreye giriyor. Ona plakaya benzeyen ahşaptan yapılmış bir resim çerçevesi vereceksiniz.

En iyi askere gidecek sevgili hediyesi

Ordudaki erkek arkadaşınız için harika bir hediye ararken, listenin başında bir saat vardır. Bunun ana nedeni, buna sık sık bakacak ve her yaptığında seni düşünecek olmasıdır. Saat en çok ihtiyaç duyacağı eşyadır ve bunu sizin almanız onu daha da mutlu edecektir.

Ona mektup yazın !

El yazısıyla yazılmış bir mektupla ilgili bir metin veya e-postadan çok daha duygusal bir şey var. Bu hediye iki aşamalı bir süreçtir. Yazın ve ondan gelmesini bekleyin.

Bu hediye, erkek arkadaşınızın ikiniz ayrıyken defalarca okuyabileceği mektuplar içeriyor.

Güneş gözlüğü

Göz koruması, herhangi biri güneşte önemli miktarda zaman geçirdiğinde kritik öneme sahiptir. Erkek arkadaşınız güneşin sürekli olarak parladığı bir yere konuşlandırılmışsa, bu hediye fikrini takdir edecektir.

Ona bir çift askeri balistik güneş gözlüğü vereceksiniz. Gözlükler ve gözlükler için askeri balistik gereksinimleri aşan yüksek etkili Polikarbonat lenslere sahiptirler. Bu güneş gözlükleri, distorsiyonsuz görüş ve tam yan darbe koruması olan camlara sahiptir.

Sis önleyici performans, erkek arkadaşınızın takdir edeceği bir başka özelliktir. Bu güneş gözlükleri ince bir tasarıma sahip olduklarından, kulaklıklara veya diğer işitme korumalarına müdahale etmezler. Lensler ayrıca sahada çalışırken çok önemli olan çizilmeye karşı dayanıklıdır.

Asker sevgiliye cüzdan hediyesi

Orduda bulunanların sık sık seyahat etmesi alışılmadık bir durum değil. Bir üsten diğerine hareket ettikleri veya başka bir ülkeye konuşlandırıldıkları için ne olursa olsun, hareket halindeler. Bu nedenle, kimliklerini güvende tutmaları çok önemlidir.

Kişiye Özel Asker Künyesi

Sevdiğinizi askere yolcu etmeden önce ona özel bir hediye vermelisiniz. Bu asker hediyesi hem askerlik görevine hem de aşkınıza uygun olarak tasarlanmış olmalıdır. Kişiye özel asker künyesi, sevdiğinizi oldukça mutlu edecek ve sürekli sizi hatırlatacaktır. Üzerinde fotoğrafınız olan künye sevgiliniz için büyük bir anlam ifade edecektir.

Fotoğraflı ve İsme Özel Asker Çakmağı

Yolunu gözlediğiniz asker sevgilinize özel bir hediye vererek onu mutlu edebilirsiniz. Her zaman kullanacağı bir hediye seçerek bu hediyenin ona özel olarak tasarlanmasını sağlayabilirsiniz. Üzerinde fotoğrafınız, isimleriniz ve özel mesajınız olan asker çakmağı, uzaktaki sevgilinize sizi hatırlatıyor. Bu hediyeyi askere gitmeden önce veya izne geldiğinde verebilirsiniz.

İsme Özel En Büyük Asker Künyesi

Askerlik deyince herkesin aklına öncelikle künye geliyor. Askerlik boyunca taşına künyeyi sevdiğinize özel bir tasarım yaptırarak hediye edebilirsiniz. Üzerinde ’En büyük asker bizim asker’ yazan asker künyesi, sizden bir hatıra olarak kalacaktır. Aynı zamanda sevdiğinizin isminin yazılı olması hediyeyi daha özel kılıyor. Askere yolcu edeceğiniz sevgilinize bir hatıra vermek istemez misiniz? Kişiye özel olarak tasarlanan metal asker künyesi, sevgilinize verebileceğiniz en güzel hediyedir. Bu künye sizin ve sevgilinizin ismini taşıyarak aşkınızın bir simgesi oluyor. Sevdiğiniz, sizi her özlediğinde bu kolyeye bakarak gün sayacaktır.

Erkek arkadaşın yurt dışında askerlik yapıyorsa, bu onun tatlı ve ikramlar için alışveriş yapamayacağı anlamına gelir. İşte böyle bir hediye kurtarmaya gelir. Ona tuzlu ve tatlı atıştırmalıklarla dolu bir bakım paketi göndereceksin.
Askere gidecek erkek arkadaşınız için harika bir hediye ararken, listenin başında bir saat vardır. Bunun ana nedeni, buna sık sık bakacak ve her yaptığında seni düşünecek olmasıdır. Saat en çok ihtiyaç duyacağı eşyadır ve bunu sizin almanız onu daha da mutlu edecektir.
Göz koruması, herhangi biri güneşte önemli miktarda zaman geçirdiğinde kritik öneme sahiptir. Erkek arkadaşınız güneşin sürekli olarak parladığı bir yere konuşlandırılmışsa, bu hediye fikrini takdir edecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir