Anneye en güzel doğum günü hediyesi fikirleri

Annenin özverili sevgisi, ilgisi ve desteği eşsizdir. Hayatının unutulmaz bir ilişkisi olması için doğum gününde ona şefkatinizi ve güzel hediyelerinizi verin. Nefis çikolatalı pastadan kişiselleştirilmiş yastığa ve fotoğraf çerçevesine ve etnik takılara kadar, annenize neşeli bir doğum günü kutlaması dilemek için her şeyi seçersiniz.

Sana  bu kadar çok şey veren kadın için ne alıyorsun? Annen gerçekten senin gözlerinin içine bakıp sana tam olarak ne istediğini söylerse, şanslı olanlardan birisin. Geri kalanımız için, annem için mükemmel hediyeyi bulmak için bir liste hazırladım.

Bu yıl Anneler Günü için anneme, her ay taze bir buket çiçek gönderen bir çiçek teslimat hizmeti olan kalite çiçek’e abone olmanız yeterli. Kesinlikle ona aldığın en iyi hediye. Her geldiğinde sana hayranlıkla onun buketinin bir resmini çekip mesaj atacak. Annen çiçekleri seviyorsa, kalite çiçekten  daha iyisi olamaz.

Eski fotoğraflara bakmayı seven anne için: Kişiselleştirilmiş bir takvim

anneye doğum günü

doğum günü hediyesi anneye

kişiselleştirilmiş olanlardan daha iyi bir hediye düşünemiyorum, özellikle de istediği her şeye zaten sahip olan anne söz konusu olduğunda. Çoğu takvim ayrıca doğum günlerini ve önemli olayları girmenize izin verir, böylece annenin bu yıl ablasının doğum gününü hatırlamasına yardımcı olabilirsiniz.

Sanatsal annelere; sanatın dünyasında büyülenen bir anneye sahipseniz; yatak odasına veya evin herhangi bir yerine asabileceği bir tablo güzel bir tercih olabilir.

Anneye doğum günü hediyesi fikirleri

Annen bir süper kahraman değil mi?Bu yüzden, doğal olarak, şefkat ve hımm, pek çok takdirle duşlanmayı hak ediyor … hediyeler şeklinde. En iyi arkadaşlarınız , genç erkek kardeşiniz ve hatta patronunuz için satın alabileceğiniz pek çok şey olsa da, anneniz için o özel doğum günü hediyesi kadar önemli bir şey yoktur.

ister Anneler Günü ister doğum günü olsun, anneye yönelik bu benzersiz hediye fikirleri şımartacak, ışıldayacak ve keyif verecek. Özverili sevgisi büyümenize yardımcı olan anne için ona minnettarlığınızı nasıl gösterebilirsiniz? En sevdiği şeylere odaklanın (tabii sizden başka). Bahçe işleri, yoga dersleri, gurme yemekler pişirme veya harika bir kitapla rahatlama. Harika annenizin mükemmel hediyesini arama burada bitiyor.

Ona kişiselleştirilmiş bir mücevher parçasıyla (bütçenizi zorlamayan) ne kadar önemsediğinizi veya ağrıyan ayaklarının beğeneceği rahat, kabarık terliklerle ona gösterebilirsiniz. İleride, yılın herhangi bir gününde kesinlikle bayılacağı daha şık ve pratik seçenekler bulacaksınız!

Spor tutkunu annelere; spor salonundan çıkmayan, arkadaşlarıyla yüzmeye, yürümeye gitmeye bayılan bir anneniz varsa ona spor yaparken kullanabileceği eşyalar hediye edebilirsiniz. Spor çantası, eşofman takımı, ayakkabılar veya termal taytlar annenizin hoşuna gidebilir.

Keyif yapmayı seven annelere; sık yorulan, stresli ve içi rahat durmayan bir anneniz varsa ona kendisini rahatlatacak güzel bir iyilik yapıp masaj aleti alabilirsiniz. Ya da evde kullanmak için ise yatıştırıcı sabunlar, kremler ve banyo köpükleri alabilirsiniz.

Kadınlar çantaya bayılır. Eski çantasına bir ara verme zamanı. Bu tatlıyı çözdükten sonra aslında var olduğunu unutacak.

Maske artık hayatın bir parçası! Annenin maskesiz evi terk etmeye cesaret edemeyeceğini biliyorsun. Bu yüzden, ayarlanabilir burnu ve kulak askısı olan ipeksi, güzel bir tanesine sahip olmaktan zarar gelmez.

Anneme doğum günü hediyesi ne yapabilirim?

 • En iyi fotoğraflarınızla bir kitapçık yapın.
 • Annenize yatakta kahvaltı hazırlayın.
 • Ona çok ihtiyaç duyulan bir gün izin verin – Yemek pişirmek, temizlik yapmak ve ayak işleri yapmaktan. Ve tüm ev işlerini siz yapın.
 • kendi Anneler Günü Kartınızı oluşturun.
 • Ona ev yapımı bir yemek yapın, en sevdiği yemekleri pişirmeyi öğrenin (büyük günden birkaç gün önce deneyin).
 • Onu alışverişe ve öğle yemeğine götürün.
 • Annelikle ilgili en sevdiğiniz alıntıları çerçeveleyin veya onu bir defterde bir koleksiyon haline getirin.
 • Ona en sevdiği şarkılardan oluşan bir CD yapın.
 • Onu en sevdiği aile tariflerinden oluşan bir koleksiyon haline getirin veya nesillerden aktarılanları geçmişin fotoğrafları ve aile hikayeleriyle birleştirin.
 • ona çocukların parmak izleri olan toprak kap yapın.
 • Ona özelleştirilmiş duvar sanatı yapın.
 • onun için bir şeyler boyayın.
 • En sevdiği resimlerden bir fotoğraf kolajı yapın
 • Hava güzelse, anneme piknik öğle yemeği hazırla
En iyi fotoğraflarınızla bir kitapçık yapın. Annenize yatakta kahvaltı hazırlayın. Ona en sevdiği şarkılardan oluşan bir CD yapın.Ona özelleştirilmiş duvar sanatı yapın.
Kadınlar çantaya bayılır. Eski çantasına bir ara verme zamanı. Bu tatlıyı çözdükten sonra aslında var olduğunu unutacak.
Spor tutkunu annelere; spor salonundan çıkmayan, arkadaşlarıyla yüzmeye, yürümeye gitmeye bayılan bir anneniz varsa ona spor yaparken kullanabileceği eşyalar hediye edebilirsiniz. Spor çantası, eşofman takımı, ayakkabılar veya termal taytlar annenizin hoşuna gidebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir