Anneler günü hediyesi ucuz öneri ne olabilir?

Annelerimiz dünyadaki her şeyi hak ediyor, ama belki de Anneler Günü için fazla abartılı olmamanızda ısrar edecek türden biri ya da bütçeniz var ve her kuruşunu saymak istiyorsunuz. Her iki durumda da, bu Anneler Günü’nü düşündüğünüzü ve onu takdir ettiğinizi ona göstermek hala önemlidir. Anneler günü hediyesi ucuz ya da pahalı bizce önemli değil , önemli olan onu sevindirebilmek.

Ucuz görünmeyen ve hissettirmeyen uygun fiyatlı hediyeler bulmanın zor olabileceğini biliyoruz, bu yüzden sizin için harika bir dizi oluşturduk. Eğlenceli ve hafif yürekli olanlardan onu ağlatabilecek olanlara kadar, 50tlnin altındaki bu hediyeler cüzdanda düşünceli ve arkadaş canlısı.

Sevimli bir kupa

anneler günü hediyesi

hediye fikri anneler günü

Sevimli bir kupadan kahve veya çayı yudumlamakla ilgili deneyimi daha da keyifli hale getiren bir şey var. Tasarımcı seramikçilerin yaptığı bu kupa şık, renkli ve sabah rutinini aydınlatacak.

Kokulu mumlar

Orkide, yasemin ve gardenya beyaz çiçeklerinin notalarıyla bu mum, mekânında kalan taze bir koku bırakacak.

Himalaya tuzundan yapılmış bir lamba

El oyması lambaların her biri benzersizdir ve odasını sıcak, davetkar bir ışıltıyla aydınlatır.Odadaki kötü enerjiyi ve rutubeti alıp yok eder. Anneler günü hediyesi için ucuz seçenkler arasında bu en güzeli diyebilirim..

Fotoğraf albümü

güzel tasarlanmış fotoğraf kitapları tıpkı dergilere benziyor. Kendinizinkini oluşturmak ve annenizin en güzel anılarını doldurmak için 30 sayfa içerirler. Anneler fotoğrafları sever nedeni ise , sevdiklerinin ve kendisinin anıları hep fotoğraflarda yer alır. Mutluluktan ağlatmak için anneler günü hediyesi olarak ona albüm alabilirsiniz.

En ucuz anneler günü hediyeleri

Bazen anne için çaba gerektiren hediyeler pahalı olanlardan çok daha etkilidir. Büyük gidin… salonu yeniden düzenleyin, ışıkları kısın, patlamış mısırları hazırlayın. Annenizin en sevdiği DVD’yi sıralayın veya gece için uzaktan kumandaya özel haklarını verin. Ona ayaklarını yukarı kaldıracak bir şeyler verin ve sürekli olarak çay, sıcak çikolata veya kahve akmasını sağlayın. Daha sonra temizleyeceğinizi bildiğinden emin olun, aksi takdirde rahatlayamaz.

Ellerine masaj yapın

Sizin için çok şey yapmış olan ellere rahatlatıcı bir el masajı uygulayın .

Annenin İşlerini Yap

Annene bir gün izin ver. Evin çevresinde yapabildiğiniz kadar çok işi yapın. Nasıl fikir ama! Ona bir gün izin vermek ve işleri yapmamak, sayılmaz! Tek anlamı, ertesi gün yapacak iki katı kadar zamana sahip olacağıdır.

Anne Boyama Kitabı

Belki annen zaten iddialı bir bayandır. Ya da belki sinirlerini yatıştırmak için biraz sanat terapisine ihtiyacı olabileceğini düşünüyorsunuz. Her iki durumda da, bu boyama kitabı anneme hemen kullanabileceği düşünceli bir hediye almanın eğlenceli, eğlenceli ve ucuz bir yoludur. Yanına gitmek için birkaç boya kalemi almak isteyebilirsin.

Kişiselleştirilmiş Kesme Tahtası

Gereksiz cinsiyet kalıp yargılarını sürdürmek istemiyoruz, ancak çoğumuz annenin mutfakta sebze doğradığına dair güçlü anılarımız var ve bu anılar inanılmaz derecede rahatlatıcı. Annem için bu kişiselleştirilmiş kesme tahtası, her gün onun hakkında düşündüğünüzü bilmesini sağlayacaktır

Sessiz Anlar Kitabı

Anneye yönelik bu hediye özel bir niş dolduruyor: özellikle ruhani olan yeni anneler için. Anneliğe dair yüz bir sayfalık kutsal kitap temelli düşünceler var. Bebek, anne ve tanrı arasındaki derin bağlantıları düşünmeyi seven Hıristiyan anne için mükemmel bir fikir.

Seyahat Yastığı

Hafızalı köpük, astronotların onlara ihtiyaç duydukları dinlenmeyi vermeleri için icat ettikleri şeydir, böylece ellerinden gelenin en iyisini yapabilirler. Bu yastık, tüm bu bilimi bir seyahat yastığına koyar – böylece anneniz yoldayken, dünyayı keşfederken ihtiyacı olan dinlenmeyi sağlayabilir.

Tablet / Telefon Standı

Annenin teknolojisi için bir desteğe ihtiyacı var. Bu mükemmel: telefonunda, tabletinde veya dizüstü bilgisayarında işe yarayacak. Medya akışını izleyebilir, sizinle (en sevdiği çocuk) yüz yüze sohbet edebilir veya dijital bir kitap okuyabilir. Bu her şeye uyan stand, ihtiyacı olan tek şey.

Sevimli bir kupa, Kokulu mumlar, Himalaya tuzundan yapılmış bir lamba, Fotoğraf albümü, En ucuz anneler günü hediyeleri
Anne Tanımı Tasarımlı İsme Özel Kupa, Anne Bebek Tasarımlı Kolye yada Anneye Hediye Mesajlı Harf Çikolatalar ilk anneler günü hediyesi olabilir.
ABD'de Anna Jarvis'in kaybettiği kendi annesi için 1908 yılında başlattığı anma günü, 1914 yılında Kongre'nin onayıyla Amerika Birleşik Devletleri çapında genişledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir