Yeni ev hediyesi için ne alınır? En Güzel Hediyeler Burada…

Yeni bir ev, kutlamak için büyük bir nedendir ve bunu yapmanın düşünceli bir eve taşınma hediyesi vermekten daha iyi bir yolu olabilir mi? Arkadaşınız yeni evine taşınmayı yeni bitirmiş veya kuzeniniz yakın zamanda ilk evinin anahtarını çevirmiş olsun, herkes bu kadar önemli bir zamanda onlar hakkında düşündüğünüzü gösteren küçük bir duyguyu takdir ediyor.

Mükemmel yeni eve taşınma partisi hediyeleri söz konusu olduğunda, gerçekten önemli olan düşüncedir. Çok para harcamanıza gerek yok, sadece arkadaşınızı veya sevdiğiniz birini yeni kazılarında ve oradaki yeni yaşamlarında karşılamaya yardımcı olacak öğelere odaklanın. Beyin fırtınası yapmak için yardıma ihtiyacınız olursa, işte yeni ev sahipleri için hemen hemen herkes için mükemmel olan bazı hediye fikirleri.

yeni ev hediyesi

ev hediyesi

Yemek siparişi

Yeni evinize alışma sürecindeyken, yemek pişirmek, yapılacaklar listesindeki ilk şey değildir. Yeni evlerine yakın bir yere yemek hediye ederek onları zahmetten kurtarın. Hediye kartını nereden alacağınız konusunda şüpheniz varsa, pizzanın neredeyse hiçbir zaman yanlış cevap olmadığını unutmayın.

Süslü bir mum

Hiçbir şey güzel bir mumdan daha hızlı bir sıcaklık ve ev hissi uyandırmaz. Mumlar söz konusu olduğunda küçük bir savurganlık uzun bir yol kat eder, bu yüzden hoş bir ambalaj içinde gelen zengin ama ince bir kokusu olan bir şey arayın. Mumla birlikte bir çakmak veya bir kibrit kitabı da dahil ettiğinizden emin olun, çünkü bunun gibi küçük şeyler genellikle hareketin kaosunda kaybolur.

Taze pişmiş ürünler

Unlu mamullerle daha iyi hale getirilemeyecek hiçbir durum yok. Bir kutu şekerleme için yeni yerlerinin yakınındaki yerel bir fırına gidin ya da kendi evinizde tatlı bir şeyler hazırlayın, ardından taze olarak getirin. Ayrıca eski mahallelerindeki en sevdikleri fırından da bir şeyler alabilirsin. Tereyağı ve şeker söz konusu olduğunda yanlış gitmek zordur.

Yeni ev hediyesi ne alınır

Stresli bir deneyim olsa da, yeni bir yere taşınmak kesinlikle kutlanmaya değer. Hayatınızdaki özel bir kişi için mükemmel bir yeni eve taşınma partisi hediyesi arıyorsanız, kişisel ve pratik seçenekler arasında kalmış olabilirsiniz. Şanslısınız ki, ister hayallerindeki evine taşınan biri için alışveriş yapın, ister yeterince kare görüntüye sahip rahat bir daire veya şık bir apartman dairesi olsun, her iki dünyanın da en iyisini sunan uygun fiyatlı yeni eve taşınma hediyeleri bulduk .

Güzel bir vazoda çiçekler

Yeni alanlarını, orijinal çiçekler bir gün sonra bile saklamak isteyecekleri güzel bir vazoda bazı muhteşem, renkli çiçeklerle aydınlatın. Çiçeklerin etrafında olmak, hareketle ilgili stresi azaltmaya yardımcı olabilir ve aksi takdirde biraz boş görünebilecek bir alana anında bir araya gelme patlaması verir.

Bir bitki

Bir buketden daha uzun süre dayanacak bir şey arıyorsanız, yeşil ve yapraklı bir bitki için bahar. Bir bitkinin çiçeklerden biraz daha fazla sorumluluk taşıdığını aklınızda bulundurun, bu nedenle yeşil başparmağının ne kadar iyi olduğundan emin değilseniz, etli veya sulu bir bitki gibi, az bakım gerektiren bir bitki seçtiğinizden emin olun.

Rahat bir battaniye

Altlarında kıvrılmayı sevecekleri süper yumuşak bir battaniyeyle rahatlamalarına yardımcı olun. Yün, yün, pamuk veya pamuk ve polyester karışımından yapılan battaniyeler, makul fiyat noktalarında inanılmaz bir yumuşaklık sunar ya da kaşmir, tiftik veya suni kürkten yapılmış bir battaniyeye büyüyebilir ve savurganlık yapabilirsiniz. Evlerinin renk şemasını bilmiyorsanız, koymayı seçtikleri yere uyacak nötr renkte bir battaniye seçin.

Son evlerinin kişiselleştirilmiş bir hatırlatıcısı

Hareketlerin çoğu acı tatlıdır, geleceklere karşı heyecan ve geride kalanlar için nostalji uyandırır. Eski mahallelerinin çerçeveli bir haritası veya taşındıkları eyaletin şeklindeki bir servis panosu gibi yolculuklarını kutlayan özel bir eşya ile bulundukları yeri onurlandırın. Etsy , bu tür ürünler için gitmek için harika bir yerdir ve orijinal ve kişiselleştirilmiş biblolar ve baskılar için birçok fikir bulacaksınız.

Hoşgeldin paspası

Yeni bir ev, yeni bir karşılama matı ister. Basit ve klasik bir şeyle gidebilir veya baş harfleriyle veya eğlenceli bir sözle özel yapılmış bir paspas alabilirsiniz. Bu, büyük olasılıkla, etrafta dolaştıklarında kendileri için satın almayı planladıkları bir şeydir, bu yüzden onlara düşünceli bir hediye veriyor ve onlara güzel bir iyilik yapıyor olacaksınız .

Denenmiş ve gerçek bir yemek kitabı

Yeni bir mutfak, yeni yemek pişirme ilhamı demektir. Onlardan çok yararlanacaklarını bildiğiniz bir yemek kitabıyla onlardan yararlanmalarına yardımcı olun. Kendinize sahip olduğunuz ve sevdiğiniz biri veya ev aşçıları için gerekli olduğu düşünülen biri olabilir. Sık kullanmasalar bile rafta güzel görünecek.

Yangın söndürücü

Tamam, yani yeni eve taşınma partisi hediyeleri arasında en göz alıcı değil ama kesinlikle herkesin ihtiyacı olan bir şey. Standart bir kırmızı ile gidebilir veya Safe-T gibi bir markanın tasarım ürünü bir yangın söndürücüyle biraz meraklısı gidebilirsiniz . Hangisini seçerseniz seçin, ulusal olarak tanınan bir test laboratuvarı tarafından onaylandığından emin olun.

Kaliteli bir anahtarlık

En iyi hediyeler kişinin sıklıkla kullanacağı hediyelerdir, peki ya ev anahtarlarını her çıkardıklarında görecekleri bir şeye ne dersiniz? Tarzına uygun olduğunu bildiğiniz şık bir anahtarlık için alışverişe çıkın veya bir tane özel yapım olsun.

Kahve Makinesi, Karaoke Mikrofon, Nevresim Takımı, Fincan Takımı Yeni ev hediyesi olabilir.
Kişiye Özel Tavla, Kişiye Özel İmza Tasarımlı Çelik Termos yada Kişiye Özel Monogram Tasarımlı Renkli Ajanda Bir erkeğin evine ev hediyesi olarak alınabilir.
Çatal Bıçak Seti, Fincan Seti, Salon Çiçekleri alınabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir