Eşe alınacak en güzel hediyeler nelerdir?

Hayatınızın her gününü beraber geçirdiğiniz ve sizin için annenizden sonra büyük fedakarlıklar yapan eşiniz için özel günlerde onu mutlu etmek göreviniz. Doğru okudunuz , eşe hediye almak erkeklerin bir nevi görevidir.  Yıl dönümü,yılbaşı,ilk tanışma ve illa ki özel gün olmak zorunda değil bütçenizi zorlamadan onu küçük hediyelerle şımartmak mümkün.

Hala eşiniz için doğum gününden, yıl dönümünüzden , tatil sezonundan veya başka bir hediye verme etkinliğinden önce hediye fikirlerine mi ihtiyacınız var ? Karınız (veya kız arkadaşınız veya nişanlınız ) için düşünceli, romantik hediyeler bulmak her zaman çocuk oyuncağı değildir. Ama endişelenme, seni yakaladık. Hayal gücünüze hızlı bir başlangıç ​​yapmak için eşinizin neyi sevdiğini ve değer verdiğini düşünün. Ev sahibi mi yoksa maceracı mı, duygusal mı yoksa pratik mi, modaya uygun mu yoksa geleneksel mi? Sonra onun hayatında neler olduğunu bir düşünün. Evinizi dekore ediyor musunuz, bir gezi mi planlıyorsunuz , bir dönüm noktasını kutluyor musunuz veya yeni işler mi başlıyorsunuz? Şimdi anlıyorsun.

Eşiniz için mükemmel hediyeyi bulmanın bir başka harika yolu da, ilginizi çeken ve sizi “İnanmıyorum,harikasın ‘diye düşündüren şeyleri görmek için fikir listelerini incelemeye başlamaktır. Başka bir deyişle: İçgüdülerinize güvenin ve eğlenin.

Ona bir anı duvarı hediye edin:,

eşe alınabilecek hediye

eşe alınabilecek hediye fikri

Nerede kaldığınıza ve ne kadar zamanınız olduğuna bağlı olarak karınıza yolun aşağısında bir anı hediye edebilirsiniz. Bunu yapmanın en basit yolu, onun çocukluk fotoğrafları, ikinizin evlendiği zamana ait görüntüleri, ebeveynleri ve kardeşleriyle fotoğrafları, mezuniyet günü görüntüleri, eğer öyleyse bebekleri olan fotoğrafları dahil olmak üzere hayatından özel anların fotoğraflarını toplamaktır. bir anne ve benzeri. Tüm bunları bir duvara ya tek tek çerçevelerle, birlikte ya da aklınıza gelebilecek başka bir yaratıcı şekilde yerleştirin. Ayrıca çerçevelerden kurtulabilir, her şeyi bir ipin üzerine koyabilir ve ipi duvara asabilirsiniz.

Özel Doğum Günü Takıları:

Neredeyse tüm kadınlar takıları sever, ancak ona doğum günü için hediye ettiğinizin gerçekten farklı ve özel olması gerekir. Eşinizin kolye, küpe, parmak yüzük, bileklik vb. Gibi en çok hangi tür takıları sevdiğini bildiğinizden emin olun. Emin olduktan sonra, seveceğini düşündüğünüz birkaç tasarıma veya stile karar verebilirsiniz. . Ekstra özel kılmak için belki de onun burç taşını mücevhere ekleyebilirsiniz. Ayrıca, mücevher parçasının üzerine küçük bir mesaj yazabilirsin, böylece o her zaman sonsuza dek ona değer verecektir.

Doğum günü pastası pişirin:

Pasta bir doğum gününün önemli bir parçasıdır, öyleyse neden ona pasta yapmayasınız? Tabii ki, doğum gününe kadar pastacılığınızda mükemmel olmak istiyorsanız, önceden planlamanız gerekecek. Bu sürprizi çok daha büyük ve özel kılmak için bir fırıncılık kursuna kaydolduğunuzu bilmediğinden emin olun. Ayrıca, ne kadar iyi pişirebileceğinizi ve varsa ne gibi hatalar yapabileceğinizi ve bunları nasıl iyileştirebileceğinizi veya düzeltebileceğinizi görmek için birkaç deneme testi yapın. Bir kek pişirmek sana fazla geliyorsa, ona bir çörek yapmayı deneyebilir veya bir parça kurabiye pişirebilirsin. Bütün bunlar onun için son derece özel olacak ve onu şaşırtmak için harcadığınız çabayı gerçekten takdir edecek.

Romantik akşam yemeği düzeni:

Ne kadar alana sahip olduğunuza bağlı olarak, onu ayaklarının yerden kesecek romantik bir yemek düzeni ayarlayın. Yemek masasında mum ışığında normal akşam yemeği yerine evin başka bir yerinde ona özel bir şey ikram edin. Örneğin bir teras veya balkon alanınız varsa, bir tarafa düz beyaz bir çarşaf koyup sevimli peri ışıklarıyla asabilirsiniz. Tercih ettiğiniz şeye bağlı olarak küçük bir masa ve iki sandalye veya bir yer düzeni yerleştirin. Özel bir romantik ortam için etrafına birkaç mum ekleyin. Ayrıca biraz taze çiçekler veya gül, lavanta ve hatta gece çiçekleri gibi bazı doğal romantik kokular da ekleyebilirsiniz. Daha da özel kılmak için karınıza yeni bir seksi elbise alın ve gelmeden önce değiştirmesi için yatağın üzerinde tutun.

Ona iyi hissettiren bir sepet yapın:

Karınızın gerçekten sevdiği birkaç basit şeye sahip olması, ancak bunları düzenli olarak kullanmak için zaman bulmaması mümkündür. En sevdiği dergi, çikolatalar ve atıştırmalıklar, bir şişe parfüm, en sevdiği eski TV şovunun bir DVD’si veya CD’si, en sevdiği kokuyu taşıyan bir el kremi, kozmetik seçimi ve daha fazlası gibi basit şeyler olabilir. Ayrıca onunla birlikte tatlı bir romantik nota ekleyebilir ve seveceğini bildiğiniz birkaç çiçek veya mum ekleyebilirsiniz

Eşiniz için mükemmel hediyeyi bulmanın bir başka harika yolu da, ilginizi çeken ve sizi "İnanmıyorum,harikasın 'diye düşündüren şeyleri görmek için fikir listelerini incelemeye başlamaktır. Başka bir deyişle: İçgüdülerinize güvenin ve eğlenin.
Onun çocukluk fotoğrafları, ikinizin evlendiği zamana ait görüntüleri, ebeveynleri ve kardeşleriyle fotoğrafları, mezuniyet günü görüntüleri, eğer öyleyse bebekleri olan fotoğrafları dahil olmak üzere hayatından özel anların fotoğraflarını toplamak harika bir fikirdir.
Örneğin bir teras veya balkon alanınız varsa, bir tarafa düz beyaz bir çarşaf koyup sevimli peri ışıklarıyla asabilirsiniz. Tercih ettiğiniz şeye bağlı olarak küçük bir masa ve iki sandalye veya bir yer düzeni yerleştirin. Özel bir romantik ortam için etrafına birkaç mum ekleyin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir