En iyi öğretmenler günü hediyesi Fikirleri Nelerdir?

Okul yılı boyunca, çocuklarınızın bilgi ve becerilerini geliştirmeye, burunlarını havaya uçurmaya ve çok sayıda konuda yeni neslin ilgisini çekecek heyecan verici aktiviteler bulmaya çalışırlar … Onlara öğretmen, öğreten, dadı, öğretmen veya anne yarısı yüksek sesle ve net söylüyorum: Peki öğretmenler gününde onlara hediye alıyor musunuz?

Okul yılı boyunca çocuklarımızla ilgilenenler bir hediyeyi hak ediyor !

Birçok ebeveyn, çalışmalarını tanımaları için çocuklarının öğretmenlerine ve / veya eğitimcilere hediyeler vermeyi seçer.

Öğretmenler günü hediyesi ne olabilir?

En iyi öğretmenler günü hediyesi

öğretmene hediye

Tabii ki, güzel ve / veya yararlı bir şey bulmak ve olayı işaretlemek için çok pahalı olmayan bir şey bulmak mümkündür. Örneğin :

Güzel bir taze çiçek buketi: tamam, bozulabilir, ama önemli olan her şeyden önce öğretmene minnettarlığını ifade etmek, ona son nefesine kadar saklayacağı bir anı bırakmamak.

Bir ev bitkisi; aynı damarda, ancak biraz daha dayanıklı. (orkide,sukulent..)

Çikolatalar, tatlılar veya kaliteli ürünler: Aynı zamanda çok popülerdir, ancak bu hediyenin en büyük avantajı öğretmenin dolaplarını gereksiz yere karıştırmamasıdır. Açıkçası kaliteli bir ürün bulmayı başarıyoruz.

Diğerlerinden daha zor olan o günler için bir “rahatlama” seti: soğuk bir jel maske, iyi bir CD ve bir bornoz … ya da öğretmenin 25 çocuğun ağlamasını unutmasına yardımcı olabileceğini düşündüğünüz herhangi bir başka öğe aşırı heyecanlı.

İyi bir kitap.

Sabah kahvesi, kitapçı veya restoran için hediye kartı.

Toplu hediyeler ne olacak?

Bu her zaman mümkün değildir, ancak bazı okullarda ebeveynler, elbette tüm çocukların imzaladığı bir kartla birlikte daha büyük bir hediye vermek için birlikte çalışırlar. Her ebeveyn küçük bir miktar (5-10 tl) bağış yaparak katılmayı kabul ederse, gerçekten özel bir şey satın almak mümkündür: bir spa randevusu, tiyatro biletleri, bir restoran rezervasyonu vb. .

Başka bir fikir de güzel bir kutu (bir vazo, şık bir çanta) satın almak ve her bir çocuğun yazdığı sevimli cümlelerle doldurmaktır. Biraz organizasyon gerektirir, ancak sonuç kesinlikle büyük ölçüde takdir edilecektir.

Bir öğretmeni veya öğretmeni gerçekten nasıl memnun edebilirim?

İçin gerçekten birini mutlu etmek, sık sık ilk bariz hediye fikri ötesinde bakmak gerekiyor. Öğretmeninizin kaç tane dil bilgisi veya yer imi aldığını hayal edebiliyor musunuz? Elbette, bu klasikler her zaman eğlenceli olabilir, ancak çok kişisel bir dokunuş kattığınızdan emin olun. Hediyeni onun gözünde değerli kılacak olan budur.

Öğretmenler günü hediyesi el yapımı

Mizahı keskin bir öğretmen sayesinde çocuklarınız tüm yıl boyunca gülüyor ve eğleniyor mu? Bu öğretmen hediyesi onu memnun etmelidir: “Ben ♥ öğrencilerim (tatildeyken)” gibi komik bir ifade içeren kumaş bir çanta. Bu çanta ona yakışır, eminim!

Kendin yap modeli: Basit beyaz bir çanta alın ve üzerine bir kumaş kalemi ile yazın.

Bir daha da kolay sürümü için, kontrol eden kumaş çanta tasarımları . Şahsen çekimler için aldığımda çantanın baskı kalitesi beni hayrete düşürdü. Yakışıklı değil mi?

İşte espri anlayışı olan bir öğretmen için bir başka hediye fikri: Bu kapı tabelasıyla onun hakkında bazı anekdotlara atıfta bulunabilirsiniz … Çünkü böyle bir öğretmen yeteneğinin sergilenmeyi hak ediyor değil mi ?

Ama en iyi hediye …

Neredeyse her öğretmen size her zaman küçük bir şey almayı sevseler de, her şeyden çok değer verdikleri çalışmalarının niyeti ve tanınması olduğunu söyleyecektir. Birçoğu ayrıca hiçbir şeyin onları güzel bir menü kadar memnun etmediğini de ekler – el işi olsun ya da olmasın! – sizden ve çocuğunuzdan samimi bir sözle.

Öyleyse, mali veya başka nedenlerden dolayı bu yıl bir hediye vermemeyi seçerseniz, güzel dekore edilmiş bir kağıt üzerindeki birkaç satırın doğrudan çocuklarınızın öğretmenlerinin kalbine gidebileceğini unutmayın.

Güzel bir taze çiçek buketi, Bir ev bitkisi olabilir Örneğin ; sukulent, bonsai... Ya da çikolatalar, tatlılar İyi bir kitap veya kaliteli ürünler olabilir.
Öğretmen hediyesi onu memnun etmelidir: "Ben ♥ öğrencilerim (tatildeyken)" gibi komik bir ifade içeren işlenmiş kumaş bir çanta. Bu çanta mantıklı bir hediyedir.
mali veya başka nedenlerden dolayı bu yıl bir hediye vermemeyi seçerseniz, güzel dekore edilmiş bir kağıt üzerindeki birkaç satırın doğrudan çocuklarınızın öğretmenlerinin kalbine gidebileceğini unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir