Yıl dönümü hediyeleri nelerdir? En Şık hediye fikirleri…

Evlilik yıldönümü, romantik bir akşam geçirme ve kendinize görkemli hediyeleri sunma fırsatıdır. İşte ilham arayanlar için bazı fikirler. Evlilik yıl dönümü kutlanmalıdır. Ve partnerinizle geçirdiğiniz zamanı kutlamanın birlikte biraz zevk almaktan daha iyi bir yolu var. Şehirde kaçış, bungee jumping veya kozalama haftasonu, tüm fikirleri almak güzel ama size küçük bir liste çıkardık.

Bire bir akşam yemeği

Anları topla eşyaları değil.” Materyalizmden yoksun bu düşünceye göre, kendinizi basit ve doyurucu bir akşam yemeğine evlilik yıl dönümü hediyesi olarak değerlendirin. İster restoranda ister dairenizin mahremiyetinde, ihtiyacınız olan tek şey güzel bir ortam, birkaç mum ve iki kişilik bir anın tadını çıkarmak için iyi bir yemek. Aşkınız, ilişkiniz ve özellikle arzularınız hakkında konuşma fırsatını değerlendirin.

Sembolik bir hediye

yıldönümü hediyesi

yıldönümü hediyesi

Her evlilik yıl dönümünün kendine özgü bir sembolik anlamı vardır: pamuk, deri, balmumu, tahta, kalay, gümüş, inci, altın … Orijinal bir evlilik yıldönümü hediyesi için bu sembollerden ilham alın. Evliliğinizin ilk yılı için pamuklu bir giysi, 2 yıllık deri bir eşya, 25 yıllık gümüş bir mücevher veya 30 yıllık evliliğiniz için inci. Bazı semboller diğerlerinden biraz daha fazla düşünmeyi gerektirir, ancak aynı zamanda tüm bütçelerin erişebileceği benzersiz bir hediyenin teminatıdır.

İki kişilik bir deneyim

Birkaç yıllık aşktan ve aynı zamanda rutinden sonra, kendinize biraz adrenalin verin. İki kişilik heyecanı yaşamak için bir paraşüte, havada süzülme uçuşuna veya buzun altına dalmaya cesaret edin. Her zaman bir profesyonel eşliğinde, tüm hayatınız boyunca hatırlayacağınız eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız.

Ev için bir hediye

Mutfak ve ev ile ilgili eşyalar kristal evlilik yıl dönümü hediyesi fikirleri arasında yer alıyor. Nitekim hediyenin alıcı tarafından kullanılacağı kesindir. Daha sonra kişi veya çift yemek yapmayı seviyorsa, çeşitli pişirme aletleri arasından seçim yapabileceksiniz.

Onlara pişirici, mini fırın, mikrodalga fırın, indüksiyonlu ocak ve hatta ekmek kızartma makinesi sunun. Tencere ve tencere setleri veya bıçak setleri gibi daha uygun fiyatlı mutfak ekipmanları da mevcuttur. Aksi takdirde, dekoratif öğeler veya oturma odası elektroniği için eğilin.

Tablolardan, saatlere ve güzel mobilyalardan duvarlara asılan televizyonlara, DVD oynatıcılara ve ev sinemalarına kadar her ihtiyaca ve her bütçeye uygun bir şeyler var.

Sembolik bir mücevheri tercih edin

Karınız veya kocanız için lüks bir evlilik yıldönümü hediyesi mi arıyorsunuz? Güzel bir mücevherden daha iyi ne olabilir? Oldukça klasik bir hediye olmasına rağmen, mücevher hala belli bir yeri doldurulamaz değere sahiptir. Ek olarak, birçok olasılık sizin için mevcuttur.

Her evlilik yıl dönümünün kendine özgü bir sembolik anlamı vardır: pamuk, deri, balmumu, tahta, kalay, gümüş, inci, altın ... Orijinal bir evlilik yıldönümü hediyesi için bu sembollerden ilham alın.
Tablolardan, saatlere ve güzel mobilyalardan duvarlara asılan televizyonlara, DVD oynatıcılara ve ev sinemalarına kadar her ihtiyaca ve her bütçeye uygun bir şeyler var.
Yılbaşına fotoğrafınızı bastırdığınız sihirli kupa, Kostüm, Yeni yıl aksesuarları yılbaşında çocuğa alınabilecek hediyeler arasındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir