Küçük Yılbaşı hediyeleri Neler Olabilir? En güzel Fikirler Burada…

Bazen en küçük hediyeler, sevginizi ve minnettarlığınızı gerçekten ifade etmenin en iyi yoludur. İster bir arkadaşınıza basit bir teşekkür kartı gönderseniz ve bir hediye eklemek isteseniz de, anneniz için doğum günü için mükemmel bir hediyeyi arıyorsunuz veya doğum günü hediyesi fikirleri arıyorsanız, bu özelleştirilebilir hediye fikirleri hepsini kapsıyor üsleriniz. Kurnaz ve yaratıcıdan sofistike ve şıklığa kadar herkesin zevkine hitap eden benzersiz seçenekleri keşfedin. Bu basit hediyeler aynı zamanda harika yılbaşı hediyesi fikirleri oluşturur, zamanı gösterir ve her bir öğeyi kişiselleştirmek için harcadığınızı düşünür.

Hediyenin küçüğü büyüğü olmaz diyenler boşa söylememiş. Küçük bir kutudan neler çıkacağını kim bilebilir ki? Küçük sürprizler için her zaman müsait olmalıyız. Ansızın bir çift eldiven ile ya da bir çift çorap ile onu mutlu etmek mümkün.

Hepimiz değer verdiğimiz, bizim için özel saydığımız kişilere aldığımız hediyelerin, kalıcı olmasını, unutulmaz olmasını, sürekli o hediyeye baktığında veya dokunduğunda bizi hatırlamasını isteriz. Kısacası aldığımız hediyenin maddiyattan ziyade, manevi değerinin yüksek olmasını, anlamlı ve hislerimize tercüman olmasını arzu ederiz. Asıl soru şu; Hangi hediyelerin anlamı vardır veya ne gibi hediyelerin manevi değeri vardır? Bu sorunun cevabı hem kolay, hem de çok zordur. Kolaydır çünkü, bazen bir başkası için sıradan sayılabilecek bir hediye, mesela; denizden onun için topladığınız çakıl taşları veya ona verilmek üzere dalından kopardığınız bir çiçek, belki de dünyanın o an için en değerli, en anlamlı hediyesi olur.

Sevgiliye küçük hediyeler

küçük hediyeler

çocuk için küçük hediye

Ya da bir blok not kağıdına, kendi el yazınızla yazılmış tek bir cümle “Seni Seviyorum…” Bu kağıdı, diğerlerinden farklı kılan yönü, üzerinde size ait bir duyguyu, size ait bir özelliği taşımasındadır. Manevi değeri olan bir hediye seçmenin zor tarafı ise; sizin için bir değer, bir anlam (mana) ifade eden hediyenin, özel bulduğunuz kişinin iç dünyasında ne şekilde algılanacağı veya sizinle aynı şekilde hissedip hissetmeyeceği sorunudur. Yani kısacası iki tarafın hediye konusundaki algılamaları, bir hediyenin manevi sayılıp sayılmayacağını belirler.

Belki de siz dünyanın parasını ödeyip bir hediye alırsınız ama karşı taraf için bahsettiğim bir çakıl taşının vereceği mutluluğu veya etkiyi göstermeyecektir. Bu tamamen kişilerin ruh dünyası ve psikolojileri ile alakalı bir durum. Üzerinden yıllar da geçse asla unutulmayacak ve anlam yönü yüksek bir hediye nasıl olmalıdır? Bu konu üzerinde biraz kafa patlatmaya ne dersiniz? Ben kendimce bir takım yorumlarda bulunacağım, sizin de öneri ve yorumlarınız olursa, lütfen yorum kısmından bizlerle paylaşın. Kendimce konumuzun en sonunda madde madde sıraladığım “Daha anlamlı bir hediye nasıl olmalı?” sorusuna getireceğimiz yorumlar, şu dakikada büyük bir aşkla bağlı olduğu sevgiliye anlamlı hediyeler arayan dostlarımız için de zannedersem çok yararlı olacaktır!

Çalışan ya da okuyan biri ise masa lambası ya da saati gibi sizi her zaman hatırlatan hediyeler ile onu mutlu edebilirsiniz. Ya da bir kalemlik bile olabilir. Düşünülmüş olmak yeterli.

Küçük çocuk hediyeleri

Çocuklarınızın hediyelerini kişiselleştirmek çok iyi bir düşüncedir.

Büyük ailelerde bile kişiselleştirilmiş hediyeler, bir çocukla paylaştığınız özel bağları pekiştirmek için uzun bir yol kat eder. Çocuklara kişiselleştirilmiş hediyeler vermek – özellikle isimlerinin veya baş harflerinin yazılı olduğu hediyeler – etkinlik, tatil veya bir araya gelme bittikten çok sonra bile kendilerini özel hissetmelerini sağlayacaktır. Sizin için ne kadar önemli olduklarını bilmelerini sağlayan bir not ekleyin:

  • “Seni çok seviyorum çünkü senin [yaptıkları nazik davranışlar veya kişisel başarılar].”
  • Umarım bu hediye ile oynamayı seversiniz; Ben de onunla oynamak için sabırsızlanıyorum. “
  • “İkimizin de istediği kadar sık ​​ziyaret edemediğimi biliyorum, ama umarım bu beni düşündürür.”
  • Bu hem sana hem de ailene özel hediyem. Birlikte eğlenirken eğlenin. “
Özel Hediye Kupa, 2'li Viski Kadeh Seti, Shot Bardağı Ve Tepsi Seti yada Kişiye Özel Erkek Cüzdanı verilecek en güzel hediyeler arasındadır.
Çorap, Termos, Cüzdan/Kartlık, Saat yada Atkı-Bere kadına alınabilecek en şık yılbaşı hediyelerindendir.
Yılbaşında çocuğa kostüm, yeni yıl aksesuarları, noel şapkası, oyuncak makyaj setleri alınabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir