En tatlı ablaya hediye seçmek için dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Ablaya hediye almak çok güzel bir jesttir ve onun için özel bir günü beklemenize gerek yok. Sizin için yaptıklarını hatırlamanız yeterli. Dışarıdaki tüm seçenekler ve her zaman elinizin altında olduğu düşünüldüğünde, yaratıcı ve düşünceli bir hediye seçmek biraz zor olabilir. İşte bu rehber burada devreye giriyor.

İster ablan, ister küçük kız kardeşin, muhtemelen en sevdiğin kişilerden ve en iyi arkadaşlarından biridir. Her şeyi yaşadın. Bu yüzden ona mükemmel bir hediye bulmak çok zor. İşte ona en sevdiğin kızın olduğunu gösterecek kız kardeşler için en iyi hediyelerin bir listesi.

İnsta camera

Bir fotoğraf çekip buzdolabınızın önüne asmanın veya bir arkadaşınıza vermenin sihirli bir yanı var. Size anında fotoğraf sağlamak için film paketleri (dahil değildir) kullanan bu Fujifilm Instax mini sekiz kamera ile özel anları yakalayabilir. Parlaklık kadranı basit kişiselleştirmeyi sağlar ve yüksek tuş modu çekimlerinizi yaratıcı bir dokunuş için yumuşatır.

ablaya hediye fikri

ablaya doğum günü hediyesi

Cüzdan

Kız kardeşiniz iş veya oyun için çok seyahat ediyor mu? Ona bu süper sevimli seyahat cüzdanını ver. Tarzına uygun bir ton renkte gelir. Pasaport, biniş kartı, kredi kartları, kimlik kartı, kuponlar, biletler, anahtar, para, madeni paralar, akıllı telefon gibi tüm el bagajı seyahat ihtiyaçlarını organize edebilir.
Sim kart ve kalem. Hepsini çantasında saklayabilir ve gittiğiniz her yere seyahat ederken onları iyi koruyabilir. Yolculuk tutkusu kız kardeş için harika bir hediye fikri!

Kokulu mum

İş veya aile meselesi kız kardeşinizi aşırı strese soktu mu? mum hediye ederek gevşemesine yardım edin. Elbette, endişelerini toparlamayacak, ancak onu rahatlatacak ve en önemlisi, önemli şeylere odaklanabilmesi için kontrol edemediği huzuru vermesini hatırlatacak.

Tırnak bakım seti

Kız kardeşiniz bu seti ünlü tırnak sanatçısı mı? iyi bir tırnak bakım seti aldığında kimin bir salona ihtiyacı var? Setin içinde dehidre olmayan oje çıkarıcı, tırnak cilası çıkarıcı, kütikül kremi, güzel yaşam için cilasını tutacak bir alt kaplama, bu ekstra güvenlik için bir üst kaplama ve her şeyi yerinde kapatmak için kütikül yağı olmasını sağlamaya çalışın.

Kişiye özel kupa bardak

Ona tüm ailesini veya sadece bir kişiyi sergileyen bir set alabilirsin, böylece işteki herkes kupasını çalmamasını bilsin. Fotoğrafçılarda bile bulmak mümkün.
Ablaya manevi hediye yapmak ya da almak
Hediye almaktan çok yapmak daha değerlidir. Eğer zamanınız ve yeteneğiniz varsa ona makrome ipinden duvar ya da kapı süsü hatta küpeler bile yapabilirsiniz. Ya da boyama konusunda tecrübeliyseniz ona bir vazo boyayabilirsiniz ya da makyaj kutusu.
Örgü bilenlerin işi o kadar kolay ki son moda örgü çantalar, hırkalar, yelekler ve daha bir çok şey yapmak mümkün.

İsim yazılı bileklik

Kız kardeşin en güzel el yazısına sahip mi? Ya da belki komik bir sloganla tanınıyor (“Ne kadar kaba!”). Her iki durumda da, bu özel el yazısı bileziği, onun tüm küçük özelliklerini (çoğu zaman) ne kadar sevdiğinizi göstermenin tatlı bir yoludur.
Pijama takımı hediyesi
Tamam, gecelikli bir kız değilse, kız kardeşine bu yumuşak ve rahat pijama setini hediye et. Sadece uyarın: Onları kendinize hissettiğinizde, onları dolabından çalmak isteyeceksiniz. Kendinizi kız kardeşlerin kavgalarından kurtarın ve kendinize bir set satın alın.

Ev terlikleri

Sağlam bir çift terlik her zaman alışacak ve asla modası geçmeyecek … evinin etrafında zaten. Kız kardeşinizin bir daha asla soğuk veya yorgun ayaklar için endişelenmesine gerek kalmayacak – ve bu gerçekten vermeye devam eden bir hediye.

Kardeşe Hediye Kişiye Özel Defter ve Kalem, Kardeşe Hediye Kitap Ayracı, Kişiye Özel Canım Kardeşim Yastık hediye olarak alınabilecek alternatifler arasındadır.
İş veya aile meselesi kız kardeşinizi aşırı strese soktuysa mum hediye ederek gevşemesine yardım edin. Elbette, endişelerini toparlamayacak, ancak onu rahatlatacak ve en önemlisi, önemli şeylere odaklanabilmesi için kontrol edemediği huzuru vermesini hatırlatacak.
Setin içinde dehidre olmayan oje çıkarıcı, tırnak cilası çıkarıcı, kütikül kremi, güzel yaşam için cilasını tutacak bir alt kaplama, bu ekstra güvenlik için bir üst kaplama ve her şeyi yerinde kapatmak için kütikül yağı olmasını sağlamaya çalışın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir