Çiçek siparişi nasıl verilir? Detaylarıyla…

Çiçek siparişi nasıl verilir?

Kalitecicek.com online mağazamızdan çiçek siparişi vermek isteyen sevgili müşterilerimiz için detaylı bilgi ve anlatım ile çiçek siparişi nasıl verilir sorusunu yanıtlamak istiyoruz. Yerel çiçekçi mağazası aramaya gerek kalmadan online olarak çiçek siparişi verebilmek ne harika değil mi? Bir de bunu Kalite Çiçek farkı ile yaşamanızı istiyor ve sizleri online kataloğumuza davet ediyoruz.

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine çiçek gönderim hizmeti vermekteyiz bu nedenle yakınlarınıza ya da kendiniz için çiçek siparişi vermek istediğinizde bize güvenebilirsiniz. Firmamızdan çiçek siparişi vermek için birkaç dakikanızı ayırmak yeterli olacaktır. Sizler için hızlı ve kolay sipariş verme yöntemi hazırladık ve düzenledik bu yöntemi kullanmak için;

  • İlk adım olarak bir ürün seçimi yapmalısınız. Ürün seçimi yaparken kategorilerimizden destek alabilirsiniz. Hazırlanışa göre, gönderime göre, çiçekler, hediye ve doğum günü kategorileri sizler için hazırlanmıştır. Bu kategoriler de kendi içlerinde alt dallara ayrılmıştır. Özellikle çiçek satın almak isteyenler çiçekler kategorisine tıklayarak orkide, lale, solmayan güller, saksı çiçekleri, sukulent, teraryum, bonsai ve güller arasından seçim yapıp ürünleri filtreleyebilir ve aradıkları çiçeğe daha hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Hazırlanışa göre kategorisi ise çiçek buketi, butik çiçek, kutuda çiçek ve vazoda çiçekler gibi çiçeklerin nasıl hazırlandığına göre seçim yapmak isteyenler için düzenlenmiştir. Gönderime göre kategorisi, göndermek istediğiniz kişi ya da nedenler için hazırlanmıştır. Bunlar arasında teşekkür ederim, geçmiş olsun, açılış, yeni iş, doğum, sevgiliye ve arkadaşa seçenekleri yer almaktadır.
  • Ürün seçiminizi yaptıktan sonra görselin sağ kısmında bulunan Sipariş ver yazan yere tıklayarak sizden doldurulması istenilen bilgileri doldurun ve ödeme kısmına geçin. Teslimat tarih ve saatini dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.
  • Güvenilir ödeme seçeneklerimizden birini seçip ödeme yapabilirsiniz. Bu şekilde çiçek siparişi verip alışverişi tamamlamış olacaksınız.
  • Dilerseniz hediyenize kendi duygu ve düşüncelerinizi eklediğiniz bir kart ekleyip manevi değerini yükseltebilirsiniz.

Buket Çiçek siparişi vererek nasıl çiçek gönderebilirim?

Çiçek sepeti siparişi

Online mağazamızdan çiçek sepeti kategorisinden bir ürün seçip sipariş vermek istediğinizde yapacağınız işlem aynıdır ve yukarıdaki detayları okuyabilirsiniz. Çiçek sepeti kategorisinde her ürünümüzden birkaç adet bulunduğu için karma bir şekilde göz atabilir ve ürün çeşitliğimizi hızlı bir şekilde gözden geçirmiş olabilirsiniz. Çiçek sepeti sipariş için zengin ürün yelpazesine sahibiz ve bu ürünler arasında orkide, teraryum, papatya, bonsai, sukulent, çiçek buketi, tasarım çiçek ve daha birçok çeşitlilik yer alıyor.

Çiçek sepeti siparişi nasıl verilir?

Çiçek siparişi hangi illere verilir?

Kalitecicek.com online firmamızdan çiçek siparişi vermek isteyen sevgili müşterilerimiz tüm il ve ilçeleri seçebilirler. Geniş ağımız sayesinde sizin için her yere ulaşıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz firmalar aracılığıyla bazı il ve ilçelerimize aynı gün çiçek teslimatı yani aynı gün hediye hizmeti sunmaktayız. Sürpriz yapmak ya da son ana bırakılan özel anları kutlamak istediğinizde aynı gün hediye satın alıp hediye konusunda endişe etmekten kurtulabilirsiniz.

Çiçek siparişi verme nedenleri

Müşterilerimizin bizi tercih etme nedenlerini biliyor bu nedenlere yenilerini eklemek için durmadan çalışıyoruz. Güvenli ödeme seçenekleri, uygun fiyatlar, kaliteli çiçekler, hızlı teslimat ve güler yüzlü hizmet gibi fırsatlar sunuyor bunun yanında düzenli olarak kampanyalar yapıp indirimli ürünler sergiliyoruz kataloğumuzda. Bizi tercih etme nedenleri dışında çiçek siparişi verme nedenlerinize de önem veriyoruz.

Yakınlarınızı mutlu etmek istediğiniz için titizlikle çalışıyor ve alıcınızı daha mutlu etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Özel günlerde en güzel hediyeyi sunmak istediğinizi fark edip çiçek tasarımcılarımızın yenilikçi tasarımlarla hazırladığı ürünleri sunuyoruz ve satıyoruz. Çiçek siparişi vermek için hangi nedene sahip olursanız olun en güzel şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.

İlk adım olarak bir ürün seçimi yapmalısınız. Ürün seçiminizi yaptıktan sonra görselin sağ kısmında bulunan Sipariş ver yazan yere tıklayarak sizden doldurulması istenilen bilgileri doldurun ve ödeme kısmına geçin. Güvenilir ödeme seçeneklerimizden birini seçip ödeme yapabilirsiniz.
Dilerseniz hediyenize kendi duygu ve düşüncelerinizi eklediğiniz bir kart ekleyip manevi değerini yükseltebilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir