En süper babalar günü hediyesi el yapımı

Bazen mağazadan alınan bir hediye Babalar Günü için mükemmel bir mesaj göndermez. Mağazadan bir şeyler satın almak yerine, kurnaz anneler ve çocuklar evde kendi Babalar Günü hediyelerini yapabilirler. Baban, ailesi tarafından sevgiyle yapılmış eşsiz bir hediye almayı çok sevecek. Babalar günü hediyesi el yapımı fikirleri,

Babaya hediye el yapımı

 • Baban için bu süper kahraman tarzı pastalarla normal pastayı çevirin. İnternetten ipuçları kullanarak , pastayı babanızın en sevdiği lezzette yapın ve onları sevgiyle süsleyin.
 • Babanın her sabah başlamasının , sadece onun için yapılmış özel bir kupa ile başlamasından daha iyi bir yolu var mı? Bu Babalar Günü’nde çocukluğunuzdan çekilmiş fotoğraflarla bir kupa tasarlayın. Birlikte geçirdiğiniz tüm anılara ve kaliteli zamana dönüp bakmayı çok sevecek.
 • Sonsuza kadar dayanacak monte edilmiş duvar sanatı parçalarıyla Babalar Günü hediyenizi hatıra tasarım seçin ve tekrar tekrar yaşamak isteyeceği fotoğrafları seçin.
 • İster uzun bir iş günü geçiriyor ister gece aile bütçesini bitiriyor olsun, babanıza gülümseyecek bir şey verin. Bir ile kişiselleştirilmiş mousepad , sahilde bir son balığa veya gün gelen biri gibi, onun gününü parlatacak bir fotoğraf ekleyin
 • Seni Bu Kadar Seviyorum Kartı, Her yaştan çocuk için yaratması kolay olan bu sevimli zanaatla Babama ne kadar sevildiğini gösterin. İhtiyacınız olan tek şey biraz kağıt, makas, yapıştırıcı ve bir kalem veya yazı için bazı çıktılardır.
 • Babalar Günü Anketi, Tamamen babayla ilgili bir anket oluşturun ve çocukların her birini doldurmasını sağlayın. Bu, küçük çocuklar için en çok işe yarayan bir hediye çünkü onların cevapları hem tatlı hem de saçma olabilir. Babamın göstermesi ve keyfini çıkarması için bitmiş anketi çerçeveleyin.
en güzel babalar günü hediyesi

en güzel babalar günü hediyesi

 • Babanız belirlenmiş ızgara ustası veya mutfağın kralıysa, parçaya yakışıklı, ev yapımı ayarlanabilir bir önlükle baktığından emin olun.
 • Çocuklar babasının arabayı yıkamasına yardım etmeyi sever, bu yüzden tüm araba yıkama malzemelerini uygun bir yerde tutan bir araba yıkama seti oluşturun. Bir dahaki sefere arabanın yıkanması gerektiğinde, babam ve çocuklar hemen arabayı alabilecekler.
 • Basit bir cam kavanozu babanız için yaratıcı bir hediyeye dönüştürün. Bir bağ deseni yapmak ve kavanozun üstünü süslemek için dekoratif kağıt kullanın. Kavanozu babanızın en sevdiği atıştırmalıklar ve ikramlarla doldurun ve onu mutlu bir Babalar Günü için ona sunun.
 • Dünyanın en büyük babası için dünyanın en büyük hediyesini yapmak için sadece bir avuç ev işi eşyasına ihtiyacınız var. Ev yapımı madalyasını gururla giydiği için dünyanın en şanslı babası gibi hissedecek.
 • Yeni babalar için, yeni doğmuş bir bebeğin minik elleri ve ayakları dünyadaki en değerli şeylerdir. Kalıcı bir anı ve harika bir Babalar Günü hediyesi yaratın: Bebeğin ayak izlerini yapmak için el işi boyayı kullanın ve Babam için baskıları çerçeveleyin.
 • Babalar Günü’nde bir aile macerası yaşamak için ihtiyacınız olan her şeyi içeren baba onaylı bir bakım paketi hazırlayın.
 • Bir teneke kutuyu Babalar Günü ikramına dönüştürmek için dekoratif kağıt ve sicim veya kurdeleler kullanın. Bir açılır teneke kutunun altını çıkarmak için bir konserve açacağı kullanarak, kutuyu boşaltabilir, ikramlarla doldurabilir ve altını, açılır kapağın sağlam olması için değiştirebilirsiniz.
 • Bir resim bin kelimeye bedeldir ve bu durumda “baba” kelimedir. Annem, çocukların evde veya ofiste gururla sergileyebilecekleri “Baba” kesikli bir resim çerçevesi yapmalarına yardımcı olabilir.
 • Üçlü temizlenmiş teneke kutu bulundurun ve onları bir “baba” masa düzenleyicisine dönüştürün. Kutuların dışını boyamak için boya veya dekoratif kağıt kullanın ve çocukların tenekeleri süslemek için hayal güçlerini kullanmalarına izin verin.
Baba için isme özel kalem hediyesi çok iyi düşünülmüş bir hediye olacaktır. Yada klasik baba sözleri yazılı kupa bardak alabilirsiniz..
Babaya çiçek alınmaz diye bir kural kaide yok; aslında babalar da çiçek sever. Mis kokulu ve renkli bir canlı neden sevilmesin ki sahiden?
Saatler, tespihler, çakmaklar, pipolar, kalemler, güneş gözlükleri, kravat iğneleri, kol düğmeleri ve anahtarlıklar arasında her bütçeye uygun Babalar Günü hediyesi bulmak mümkün olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir