Sevgililer günü hediyesi bayan için ne almalıyım

Sevgililer günü hediyesi bayan için çok önem taşır. Bayanlar özel günlere önem verir. Bu yüzden sevgililer günü gibi özel günler yaklaştığında erkekler için alarmlar erkenden çalmaya başlar. Bazı erkekler hediye bulmak ve sürpriz yapmak konusunda çok hassas olmaya çalışır. Bu çok nazik ve düşünceli bir harekettir.

sevgililer günü hediyesi bayan için ne alınır

Hediye almak mutluluk verir. Bu yüzden sevgililer günü hediyesi bayan için mutluluk ve heyecan vericidir. Aklınıza tonlarca fikir gelebilir ama hangisi daha iyi? Mesela bir akşam yemeği eşliğinde partnerinize çok özlediği babasının fotoğrafını yastığa bastırıp vermek gibi hediyeler ile kalbinin baş köşesine oturmak çok kolay.

Bayanlara çiçek almak klişe gibi gelse de en çok etkilendikleri hediyeler arasında her zaman listelerinin başında gelirler.  Çiçek buket olmak zorunda değil, orkdieler gibi zarif saksı çiçeklerini de tercih edebilirsiniz. Son zamanlarda popüler olan sukulentler artık her evde var. Şık saksıları ile evin ya da ofisin neresinde dururlarsa dursunlar göze çarpıyorlar. Sukulentler, harika ev bitkileridir. çünkü harika görünürler ve bakımı kolaydır. Bu kılavuz, Sevgililer Günü ve sonrası için en tatlı aşk kalp saksılarını nasıl yaratacağınızı gösterir.

Doğa sever bir bayan partneriniz varsa ona çadırda kalıp doğa turu yapabileceğiniz birlikte balık tutup kendi yaktığınız ateşte yemek yiyebileceğiniz bir hediye sunabilirsiniz.

bayan için sevgililer günü hediyesi

sevgililer günü hediyesi ne almalıyım

Sevgililer günü hediyesi bayan için Mükemmel hediyeyi bulmanın sırrı

Sevdiği bir marka veya öğe olup olmadığını görmek için sosyal medya sayfalarına hızlıca göz atın. Veya güller, mücevherler ve çikolatalar gibi zamansız romantik hediyelerle gidin.

Giyim ve takılar

Kız arkadaşınızın kesinlikle sevdiğini bildiğiniz belirli bir marka var mı? Belki de yeni takılar alabileceğin bir bileziği vardır. Alışveriş yaparken kişisel tarzını aklınızda bulundurun ve seçtiğiniz her şeyi sevmek zorunda kalsın.

Parfüm

Hangi kokuları giydiğini ve sevdiğini zaten biliyorsanız, ona her zaman yeni bir şişe satın alabilirsiniz.

Güzellik ürünleri

Çoğu bayan yeni makyaj yapmayı sever ve en iyi kısmı da her yerde bulabilirsiniz dimi? Normalde ne kullandığını  bilmenize gerek yok, çünkü muhtemelen yeni ürünleri ve renkleri denemekten çekinmeyecektir. Ancak, nelerden hoşlanabileceği konusunda çitin üzerindeyseniz, nötr renklerle güvenli bir şekilde oynayın.

Sevgililer Günü’nü kutlamanın 3 unutulmaz yolu

1) Romantik bir akşam

Büyük bir özen ve özenle hazırlanan lezzetli bir akşam yemeğinin harika bir izlenim bıraktığına inanıyoruz. Masayı kişiselleştirilmiş güzel mumlarla ayarlayarak doğru atmosferi yaratın ve üzerinde isim ve tarih bulunan bazı oymalı bardaklar ekleyin . Bunlar sadece akşam yemeğinin tonunu ayarlamakla kalmayacak, aynı zamanda romantizminizin güzel hatıralarını da oluşturacak.

2) Anıları paylaşın

Amaç, elbette, sevginizi yılın her günü paylaşmak olmalı, ancak birlikte paylaşılan tüm mutlu anlara geri dönüp bakmak için bu özel aşk gününde biraz zaman ayırın. Bunu yapmanın harika bir yolu, kişiselleştirilmiş bir fotoğraf albümü oluşturmak , şimdi ve daha sonra geçiş yapmaktır . Ekstra bir sürpriz unsuru eklemek isterseniz , birlikte yapmak için kişiselleştirilmiş bir fotoğraf bulmacası oluşturabilirsiniz . Birlikte geçirilen zamanı işaretlemek isterseniz, kişiselleştirilmiş bir saat bunu yapmanın güzel bir yolu olabilir

3) Geleceğe bakış

Hayatınızdaki Özel kişiye geleceği onlarla birlikte geçirmeyi dört gözle beklediğinizi gösterin. Birlikte yapmaktan zevk aldığınız her şeyi düşünün. Birlikte dışarıda geçireceğiniz günleri seviyorsanız, bir sonraki maceranıza getirmeleri için kişiselleştirilmiş bir çanta oluşturun . Birbirinizi istediğiniz sıklıkta göremiyorsanız, kişiselleştirilmiş bir yastık kılıfı seti her gece birbirinizi düşünmenin mükemmel bir yoludur. Partnerinizi yanınızda taşımanın klasik bir yolu, bir parça mücevher takmaktır , bu nedenle kişiselleştirilmiş bir bileklik veya kolye ucu mükemmel olur

Mükemmel, romantik Sevgililer Günü hediyesini bulmanın pek çok orijinal yolu var. Yukarıdaki fikirler buzdağının sadece görünen kısmıdır ve eşiniz ve kendiniz için mükemmel bir Sevgililer Günü olacağına eminiz.

Bayanlara çiçek almak klişe gibi gelse de en çok etkilendikleri hediyeler arasında her zaman listelerinin başında gelirler.  Çiçek buket olmak zorunda değil, orkdieler gibi zarif saksı çiçeklerini de tercih edebilirsiniz.
Romantik bir akşam...Anıları paylaşın...Ve Geleceğe bakış açınızı gösterin.
Hangi kokuları giydiğini ve sevdiğini zaten biliyorsanız, ona her zaman yeni bir şişe satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir