Bir erkeğe alınabilecek hediyeler nelerdir?

Sevgililer Günü , doğum günü ya da özel günler için o kadar güzel hediyemiz var ki, onun için mükemmel olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Ama neden ekstra mil giderek bu yıl Sevgililer Günü’ne ya da özel bir güne biraz derinlik katmaya çalışmıyorsunuz? Erkeğe alınabilecek hediyeler çok fazladır. Fakat hangi erkeğe sorarsanız sorun (baba, abi, eş) her özel gün için bir şeye ihtiyacı olmadığını söylerler. Bu yüzden iş hep size kalır.  Size birkaç örnek vererek yardımcı olmaya çalışacağım.

Bir dilek listesi yapın. Sadece bir erkek için alışveriş yapıyor olsanız da, satın alabileceğiniz birçok insanın olma ihtimali de eşittir. Bu, özellikle bir mil uzunluğunda bir alışveriş listeniz olması muhtemel olduğunda, yılbaşı da  geçerlidir. İstek listenize bir şeyler ekleyerek, her şeyi tek seferde satın alabilirsiniz, bu da kargo maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlar

erkeğe hediye

erkeğe alınabilecek hediye

Erkeğe alınabilecek en iyi hediyeler?

Günlük yaşamlarımız çoğu zaman o kadar telaşlıdır ki, unutmaya meyilliyiz, ancak eğer onu temellere geri götürürseniz, aşk sadece jestler ve sözlerle ifade edilen bir duygudur. Bu, jestlerinizin ardındaki düşüncelerin, jestlerin kendisi kadar önemli olduğu anlamına gelir.

Bazı içten kelimeler yazarak başlayın. Daha önce birçok şair ve söz yazarı gitti ve en sevdiği şarkılardan veya filmlerden ilham alabilirsiniz. Sözlerinizi hediyenize veya karta eklemek, jestinize ekstra boyut kazandırmanın mükemmel bir yoludur.

Şimdi onun için doğru hediyeyi seçmek için biraz kafa yorun. Erkek arkadaşa alınabilecek hediyeler için küçük bir soru. Sevdikleri ve ilgi alanları neler? Bunları aklınızda tutun ve onu en iyi tanıdığınızı unutmayın.

Son olarak, mükemmel hediye verme anını düşünün. Hediyenizi sunmak için günün hangi bölümü en iyi an olur? Bunu doğru zamanlamak, hediyenizin etkisini ve etkisini en üst düzeye çıkarabilir ve fazladan bir sürpriz unsuru ekleyebilir.

Erkeğe alınabilecek hediyeler

Erkeğinizi gömlek , kravat , tişört veya aksesuarlarla şımartmanın birçok yolu vardır . Bu yıl, neden fazladan yol kat edip Sevgililer Günü’nü bir deneyim olarak düşünmeyin ve hediye birlikte harika bir günün zirvesinde kiraz olsun.

Sabahla başla . Kişiselleştirilmiş bir kupa ile kişiselleştirilmiş servis tepsisinde yatakta lezzetli bir kahvaltı paylaşın . Güne ne harika bir başlangıç!

Öğleden sonra bulması için evin etrafında, hatta mümkünse işyerindeki masasına romantik mesajlar bırakın . Bu, gün boyunca sizi düşünmesine ve birlikte gecenizi dört gözle beklemesine izin verecektir.

Şimdi, sabah vaktiniz yoksa veya gün içinde çalışmanız gerekiyorsa, alternatif bir fikir akşam ilk randevunuzu yeniden oluşturmaktır. Uygulanması nispeten kolay olması gereken ve onlara aşık olduğunuz o değerli ilk anları hatırlatacak gerçekten kişisel, düşünceli bir fikir.

Tüm zamanların en iyi erkek arkadaşa alınabilecek hediye listesi

erkeğe hediye fikri

erkeğe hediye almak

Aşağıda, özel biriyle paylaşabileceğiniz mükemmel bir özel gün deneyimi için favori fikirlerimiz var.

1) Romantik akşam yemeği

2) Gün batımını beraber seyretmek

3) Fotoğrafınızı içeren kişiselleştirilmiş sevimli oyuncak .

4) En sevdiğiniz anlarla dolu fotoğraf albümü

5) Fotoğrafınızı ve / veya metninizi içeren kişiselleştirilmiş bileklik .

Gerçekten kişisel, orijinal bir özel gün nasıl oluşturulur?

Sürpriz bir unsur ekleyin! Bir çikolata kartına tatlı bir mesaj ekleyin veya eşinizin bulmacayı bir araya getirirken bulması için içten bir metin yazın. Bunlar, onlar hakkında ne hissettiğinizi göstermenin hem çok sevimli hem de orijinal yolları. Diğer bir fikir, hediyenizi ödül olarak almanızı sağlayacak bir hazine avı oluşturmaktır.

Erkeğinizi gömlek , kravat , tişört veya hediye aksesuarlarla şımartmanın birçok yolu vardır.
1)Romantik akşam yemeği 2) Gün batımını beraber seyretmek 3) Fotoğrafınızı içeren kişiselleştirilmiş sevimli oyuncak . 4) En sevdiğiniz anlarla dolu fotoğraf albümü 5) Fotoğrafınızı ve / veya metninizi içeren kişiselleştirilmiş bileklik .
Sürpriz bir unsur ekleyin! Bir çikolata kartına tatlı bir mesaj ekleyin veya eşinizin bulmacayı bir araya getirirken bulması için içten bir metin yazın. Bunlar, onlar hakkında ne hissettiğinizi göstermenin hem çok sevimli hem de orijinal yolları.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir