En Güzel Yeni Ev Hediyesi Önerileri Nelerdir?

Yeni eve taşınma partisi hediyeleri seçmek sanıldığından zor olabilir Aldığınız hediyenin aynısını hediye ettiğiniz kişide zaten var olduğunu bilmek gibi talihsizlikler çok duyduk. Ve bu utanç verici çünkü özenle seçilmiş bir eve taşınma hediyesi, yeni bir evin bir yuvaya dönüşmesine yardımcı olan sayısız şeyden biri olabilir. Başarı için kesin formülümüz: Yeni evinin anahtarlarını almadan önce alıcınız hakkında zaten bildiklerinizle bilgilendirilen bir hediye seçin ve aynı zamanda yeni adreslerinde hangi yeni hikayelerin ortaya çıkabileceğini hayal edin.

Orijinal Bir Karşılama Paspası

Karşılama paspası klasik bir yeni eve taşınma partisi hediyesidir, ancak benzersiz bir tasarıma sahip bir karşılama paspası seçerek biraz daha orijinal hale getirebilirsiniz; bu eğlenceli bir yazı veya bir örnek olabilir.

yeni ev hediyesi yastık

yeni eve yastık hediyesi

Servis Tepsileri

Çoğu insanın yeni evlerine taşındıklarında sahip olmadığı bir şey, bir çift servis tepsisidir. İlk birkaç ayda gerekli olmadığı için alışılmadık bir durum değil, ancak arkadaşınız veya akrabanız bir eve taşınma partisi veriyorsa, bazı servis tepsileri işe yarayacaktır.

Bir Kahve Makinesi

Her evin iyi bir kahve makinesine ihtiyacı vardır, bu yüzden bu bir arkadaşınız veya akrabanız için düşünebileceğiniz başka bir hediyedir. Bununla birlikte, başkaları da aynı fikre sahip olabilir, bu nedenle kimsenin aynı harika fikre sahip olmadığından emin olmak için sessizce etrafı kontrol edin!

Kokulu mumlar

Bütçeniz kısıtlıysa, yeni bir ev için harika ve işlevsel bir hediye, daha özel olarak hoş kokulu bir mum alabilirsiniz. Kokulu mumlar son derece uygun olabilir ve düşük bir fiyata kolayca bir set mum satın alabilirsiniz. Güzel bir koku seçin ve evlerine hoş bir hava katmak için bir arkadaşınıza veya akrabanıza verin.

Çatal bıçak takımı

Çoğu insan ilk evlerine birkaç parça çatal bıçak takımıyla taşınır, çünkü oldukça pahalı olabilirler. Arkadaşınız veya akrabanız çatal bıçak takımı konusunda yetersizse, bu güzel bir yeni eve taşınma hediyesi olabilir. Çatal bıçak takımı da yıllarca kullanılabilir, bu nedenle aynı zamanda işlevsel bir hediye seçimidir.

Saksı Bitkisi

Bitkiler, içinde yaşanmış bir yuva hissi yaratır, bu nedenle yeni eve taşınma hediyesi olarak saksı bitkisini kesinlikle seçebilirsiniz. Elbette, doğru bitkiyi doğru alıcıyla eşleştirmeniz gerekir. Örneğin, sıfır bahçe deneyimi olan biri için karmaşık bakım gerektiren bir bitki seçmeyin. Bunun yerine, ara sıra biraz suya ihtiyaç duyan bir saksı bitkisi seçin.

Temalı Şişe Açacağı

Bütçede olduğunuzda bir başka uygun yeni eve taşınma hediyesi temalı bir şişe açacağıdır. Hediyelik eşya dükkanlarında, bir şişe birayı açtığınızda eğlenceli bir ses çıkaran şişe açacakları da dahil olmak üzere çeşitli seçenekler vardır. Yani, bu bira ve elma şarabı sevenler için uygun bir seçim olabilir.

 

Bulaşık bezleri

En havalı yeni eve taşınma partisi hediyeleri olmayabilir, ancak kesinlikle en işlevsel olanlardan biridir. Yeni bir eve taşınırken, çoğu insan sadece birkaç bulaşık bezi ile taşınır. Tabii ki, daha fazlasına ihtiyaçları olacak, bu nedenle bir paket kaliteli kurulama bezi satın almak çok takdir edilen bir hediye olacaktır.

Kişisel Asistan

Bazı insanlar evlerinde en son teknolojiyi tercih ederler, bu durumda kişisel asistan en iyi eve taşınma hediyesi olur. Kişisel Asistan, Spotify hesabınıza bağlanabilir, ancak size hava durumunu söylemek ve sesli kitapları okumak için de kullanılabilir. Diğer akıllı cihazlarla da senkronize edilebilir, böylece bir Kişisel Asistanın olanakları teknoloji severler için sonsuzdur.

Yağ difüzörü

Uçucu yağ difüzörlerini seviyorum çünkü sadece bir düğmeye dokunarak hoş kokulu bir ortam yaratmakla kalmıyor, aynı zamanda kuru mevsimde havaya biraz nem katıyorlar. Herhangi bir köşede kolayca gizlenir, aynı zamanda açıkta harika görünür, sürekli modda üç saate kadar veya aralıklı yayılmaya ayarlandığında yedi saate kadar havayı parlatır.

  • Fırın
  • Fırın eldiveni
  • Saat
  • Dekoratif eşya
  • Ev terliği
  • Avize
  • Bitki
Karşılama paspası klasik bir yeni eve taşınma partisi hediyesidir, ancak benzersiz bir tasarıma sahip bir karşılama paspası seçerek biraz daha orijinal hale getirebilirsiniz; bu eğlenceli bir yazı veya bir örnek olabilir.
Her evin iyi bir kahve makinesine ihtiyacı vardır, bu yüzden bu bir arkadaşınız veya akrabanız için düşünebileceğiniz başka bir hediyedir.
Bazı insanlar evlerinde en son teknolojiyi tercih ederler, bu durumda kişisel asistan en iyi eve taşınma hediyesi olur. Kişisel Asistan, Spotify hesabınıza bağlanabilir, ancak size hava durumunu söylemek ve sesli kitapları okumak için de kullanılabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir